marca 30, 2022

UsługiKrótki opis wybranych usług:

Sesja Tarot - Mogę ją przeprowadzić w gabinecie, telefonicznie bądź podczas wideorozmowy Skype. Dzięki Kartom Tarota możemy bardzo skutecznie komunikować się z podświadomością, a także nadświadomością, które mogą znać odpowiedzi na nasze pytania. Komunikacja ta pozwala nam zrozumieć, poznać prawdę i przewidzieć przyszłe wydarzenia, dzięki wglądowi we własne potencjały. Należy wiedzieć również, że Tarot nie jest wyrocznią i możemy odmienić los większości przyszłych wydarzeń. Dużego wpływu natomiast możemy nie mieć na karmę, która ciągnie się za nami z poprzednich wcieleń, a którą nasza dusza musi przepracować. Karmę Twojej duszy mogę sprawdzić, jeśli tylko o nią zapytasz.

Przesłanie Anielskie - To forma komunikacji z aniołami poprzez przygotowaną do tego celu talię kart anielskich. 

Analiza daty urodzenia z wróżbą - Data urodzenia bardzo dużo mówi o każdym z nas. Na jej podstawie można wiele powiedzieć o naszym charakterze i drodze życiowej. Wykorzystanie numerologii podczas stawiania kart tarota, pozwala uzyskać znacznie dokładniejsze odpowiedzi, na postawione wróżce pytania. 

Czerwona nić ochronna i 7 życzeń, które wchodzą w Twoje pole (energetyczne - Czerwona nić noszona na nadgarstku lewej ręki spełnia rolę ochronnego talizmanu. Każdy zawiązany na niej supełek symbolizuje jedno z Twoich życzeń. 


Numerologia partnerska  - Na podstawie Waszych dat urodzenia, jestem w stanie powiedzieć, czy jesteście dla siebie stworzeni.

Uzdrawianie drzewa genealogicznego z obciążeń i klątw - Moja modlitwa może uwolnić Cię z negatywnych wpływów Twojego drzewa genealogicznego. Jest to jednocześnie oczyszczenie z negatywnych kodów oraz klątw. 

Dobór afirmacji, wzmocnienie wymarzonego celu - Z moją pomocą znajdziesz silną motywację, by osiągnąć wymarzone cele. 

Wieczór Andrzejkowy - Czym byłby Wieczór Andrzejkowy bez prawdziwej wróżki? ;-)

Wieczór Panieński z wróżbami - A może by tak magiczny Wieczór Panieński z profesjonalnymi wróżbami panieńskimi?

Rozmowa oczyszczająca (terapia słowem) - Podczas rozmowy ze mną, możesz wyrzucić z siebie wszystkie negatywne emocje - lęk, złość, żal, smutek, zazdrość. Chętnie Cię wysłucham i pomogę uwolnić się od tych, destruktywnych uczuć. 

Autorski masaż głowy, ramion i górnego odcinka pleców - Nie trzeba się do niego specjalnie przygotowywać. Cała sesja trwa około godziny, a jej działanie utrzymuje się jeszcze przez długi czas. Jednymi z efektów masażu są: złagodzenie bólu głowy, lepszy sen, odprężenie, poprawa krążenia skóry głowy, czy ukojenie złych myśli. Osoba, która przed zabiegiem wyrazi życzenie, może być w jego trakcie "kodowana" na uwolnienie się od nałogu, bądź podążanie w kierunku spełniania marzeń!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Pod Skrzydłami Aniołów , Blogger